35+ 2

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

35+ 2 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-05
SEH MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
Berkum JO12-2 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-05
ESC JO12-3 
IJVV JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
't Harde 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
Kampen VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Nunspeet 35+2 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
DSV '61 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
DSV '61 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Zeewolde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO14-1 
Hatto Heim JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-3 
't Harde JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-3 
VVOG Harderwijk JO10-8 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-2 
VSCO '61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-1 
IJVV JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Wissel JO13-1JM 
ESC JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Berry) van de Grift 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Hatto Heim JO13-1JM 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Swift '64 JO9-1 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO15-1 
Hatto Heim JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-1 
Epe JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Unicum JO13-3 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
BAS JO8-2JM 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
VSCO '61 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Berkum MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.H.A. (Hans) Willemsen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Haarle JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jacco) te Riele 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 1 
Stroe 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A.C.M. (Alexander) IJsendorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 6 
Epe 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
asv Dronten 4 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • P.C.J. (Piet) Bleeker 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
Batavia '90 JO13-1 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.H. (Boyke) Salamat 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
ZAC 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-06
ESC MO17-1 
asv Dronten MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-06
OENE MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO15 selectie 
WHC JO15 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO12 selectie 
DOS Kampen JO12 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO17 selectie 
SEH JO17 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-06
ESC JO13 selectie 
Nunspeet JO13 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-06
ESC JO14 selectie 
Nunspeet JO14 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO15-1 
HTC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
SVO De Zweef/ DES MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Excelsior '31 MO15-3 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 11:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO15-1 
Blauw Wit '66 MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:05 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Quick '20 MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Marum MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
VSCO '61 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
Sparta Nijkerk MO17-2 
i
  • Aanvang
  • 14:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Urk 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Geert) Meun 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Helpman MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
Epe MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 15:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Hardegarijp MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 15:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
UD W. MO17-2 (9-tal) 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 15:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
OWIOS MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 16:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
HS'88 MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 16:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Flevo Boys MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 17:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO12 selectie 
VVOG JO12 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO15 selectie 
SDC Putten JO15 selectie 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO17 selectie 
ASVD JO17 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-06
ESC JO13 selectie 
Urk JO13 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-06
ESC JO19 selectie 
Olympia '28 JO19 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-06
ESC JO14 selectie 
OWIOS JO14 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]