ESC 3

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-04
ESC 6 
Zwolsche Boys 5 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-04
ESC JO19-1 
ZAC 19-3 
i
  • Aanvang
  • 19:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Koops, F. (Ferdinand) 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-04
ESC 5 
VSCO '61 5 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-04
SV Epe1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-04
ESC VR-O23 
URK VR-O23 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-04
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
ESC JO13-4 
VVOG Harderwijk JO13-6JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
Voetbalschool 
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
WVF 6 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
WZC Wapenveld 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-05
WZC Wapenveld 4 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 19:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC VR30+1 
't Harde VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC 35+1 
DSV '61 35+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
't Harde 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
't Harde 35+3 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC 35+3 
Nunspeet 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
Nunspeet 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
VSCO '61 VR30+2 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC 35+2 
Hulshorst 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC VR30+1 
Kampen VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
DSV '61 35+2 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
ESC 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-05
Zeewolde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO13-4 
't Harde JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO10-3 
VVOG Harderwijk JO10-8 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO8-1 
Batavia '90 JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO8-4 
Go Ahead Kampen JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO11-2 
IJVV JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO12-3 
IJVV JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Batavia '90 JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
asv Dronten JO13-4 
ESC JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
't Harde JO10-2JM 
ESC JO10-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
't Harde JO9-1JM 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
VSCO '61 JO11-4 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Nunspeet JO14-3 
ESC JO14-2 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Hierden JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
IJVV MO17-3 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
WHC JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Wilsum JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Zwart Wit '63 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
VVOG Harderwijk JO12-4 
ESC JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Nunspeet JO10-6JM 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO15-2 
Go Ahead Kampen JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO17-1 
CSV'28 JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO9-2 
VVOG Harderwijk JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO9-4JM 
't Harde JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Voetbalschool 
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Be Quick '28 JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Emst JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO7-2 
's Heerenbroek JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO7-1 
Hulshorst JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
SEH MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Berkum JO12-2 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 2 
Sparta Nijkerk 3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC MO20-1 
SVO Deventer'21 MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC JO17-2 
EFC '58 JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 4 
DOS Kampen 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 8 
Batavia '90 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
asv Dronten VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Koninklijke UD JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 1 
DSV '61 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Go Ahead Kampen 7 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
IJVV 6 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 15:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-05
ESC JO13-4 
Sparta Nijkerk JO13-6 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-05
DOS Kampen MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO13-1 
SC Genemuiden JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO13-2 
Lelystad '67 JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO14-2 
Zwart Wit '63 JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO8-2 
VVOG Harderwijk JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO9-1 
EZC '84 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO9-3 
Go Ahead K. JO9-3JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO8-3 
Unicum JO8-6 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Go Ahead Kampen JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
CSV'28 JO8-2JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Lelystad '67 JO9-1 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Be Quick '28 JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Rood-Wit '58 JO10-2 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO7-2 
Dieze West JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Zwart Wit '63 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Be Quick '28 JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
EFC '58 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO7-1 
Heerde JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC MO17-1 
asv Dronten MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-4 
't Harde JO11-3JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO10-4 
Prins Bernhard JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO10-5JM 
SEH MO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-1 
Nunspeet JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
1
Bert-Jan Kragt 
15 
2
Wiljan van Werven 
11 
3
Mathijs Frik 
4
Gast speler 
5
Mark Jaket 
10 
6
Remco Timmer 
7
Rick Land  
8
Niek Esselink 
9
Marcel Van Essen 
10
Patrick Maalman 
11
Haye Roossien 
12
Ronald Beckers 
13
Alexander Witteveen 
14
Maarten Junte 
15
Miquel Ponstein 
16
Bertil Bonthuis 
17
Marten de Kruijff 
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]