JO12-4

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

JO12-4 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
09-12
ESC JO10-5JM 
DOS Kampen MO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO9-1 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO13-2 
asv Dronten JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.H.D. (Dick) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO11-4 
Berkum JO11-6JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO13-1 
SC Genemuiden JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO11-3 
WHC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Janneke) van Erven-Kroon 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ZAC JO9-5 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Zwart Wit '63 JO12-3 
ESC JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Nunspeet JO14-1JM 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • JP (Jan Paul) van Scherpenzeel 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Nunspeet JO8-2 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
OWIOS JO8-2JM 
ESC JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
OWIOS JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Batavia '90 JO12-3 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Unicum JO11-5 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Go Ahead Kampen JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Maarten) Liefting 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Nunspeet JO10-7JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Nunspeet JO9-4 
ESC JO9-4JM 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO8-2 
Berkum JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO10-4 
IJVV JO10-5 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO14-2 
Nunspeet JO14-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO8-3 
't Harde JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO10-1 
IJVV JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC MO15-2 (9-tal) 
WVF MO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S.C. (Sven) Wastenecker 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
HTC JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
OWIOS JO12-1JM 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.T. (Tim) Jonker 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
DTS '35 Ede MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO7-1 
Wilsum JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
Zwart Wit '63 JO10-2 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO17-1 
Go Ahead Kampen JO17-3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO15-2 
VVOG Harderwijk JO15-3JM 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sven) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC JO19-1 
WWNA JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
CSV'28 JO13-4 
ESC JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • K.F. (Kjell) van Kasteren 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC 6 
WZC Wapenveld 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
ESC 7 
Go Ahead Kampen 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-12
DSV '61 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.M.L. (Jari) Procee 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO11-3 
Nunspeet JO11-3JM 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Denley) van Aken 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-12
ESC JO17-1 
Zeewolde JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 19:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-12
ESC MO20-1 
SVO Deventer'21 MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 19:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • JK (Jan-Kees) van Putten 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO9-4JM 
't Harde JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO11-1 
Urk JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO11-2 
't Harde JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO13-1 
OWIOS JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO10-2 
Epe JO10-3JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO8-1 
Hattem JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO12-2 
asv Dronten JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Denley) van Aken 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO10-3 
DOS Kampen JO10-6 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Be Quick'28 JO10-2JM 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
DOS Kampen JO10-7 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
CSV'28 JO8-2JM 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
CSV'28 JO8-3 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
SJO FC Dalfsen JO10-7 
ESC JO10-5JM 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
DSV '61 JO11-2JM 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
BAS JO12-2JM 
ESC JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
OWIOS JO15-2JM 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Batavia '90 JO14-2 
ESC JO14-2 
i
  • Aanvang
  • 09:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ZAC JO11-5JM 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO7-1 
HTC JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO9-2 
Batavia '90 JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO9-1 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO9-3 
Go Ahead K. JO9-3JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO14-1 
Robur et Velocitas JO14-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO12-3 
Unicum JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO8-4 
Heerde JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO15-1 
WZC Wapenveld JO15-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sven) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Sv Zalk JO13-1JM 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Sv Zalk JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO7-1 
Wilsum JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:55 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
BAS JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO13-3 
HTC JO13-2JM 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC JO17-2 
Swift '64 JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC MO20-1 
Advendo '57 MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Urk JO12-3 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.W. (Ben Willem) de Boer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC 7 
Unicum 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
ESC 6 
Hierden 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
DSV '61 5 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wilbert) van Loo 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
csv Apeldoorn JO19-2 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Berkum VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Arjan) Bloemink 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Sparta Nijkerk 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R.P. (Ronald) Bekema 
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-12
Hatto Heim 6 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC JO10 
't Harde JO10 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-12
Batavia '90 6 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-12
DOS Kampen JO13-2 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Cold Cup 
Toernooi Meiden en Vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
ESC 2 
Be Quick '28 2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Zwart Wit '63 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]