JO14-1

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
02-03
ESC JO8-2 
KCVO JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO8-1 
VVOG Harderwijk JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO11-4 
Hulshorst JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO13-1 
Zwart Wit '63 JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO12-1 
SVI JO12-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO11-1 
Epe JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Denley) van Aken 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO13-2 
VVOG Harderwijk JO13-4JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
VVOG Harderwijk JO12-4 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
asv Dronten MO11-1 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Swift '64 JO10-2 
ESC JO10-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Lelystad '67 JO8-2 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO7-1 
ZAC JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Hulshorst JO9-1JM 
ESC JO9-4JM 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
BAS JO13-2JM 
ESC JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV JO8-2 
ESC JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
DOS Kampen MO11-1 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
VVOG Harderwijk JO10-8 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
's Heerenbroek JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO9-2 
Unicum JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Sv Zalk JO7-1JM 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
SDC Putten JO14-3 
ESC JO14-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
SV Otterlo JO17-1 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.P. (Herman) Prangsma 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO13-3 
Zeewolde JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • I. (Iki) Hodzic 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO10-4 
sv Orderbos JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO15-1 
WZC Wapenveld JO15-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO10-2 
OWIOS JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO10-1 
Lelystad '67 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
HTC JO7-1JM 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
VVOG Harderwijk JO9-3 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO9-3 
DSV '61 JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
VIOS V. JO15-1 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Rohda R. JO14-1JM 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC MO20-1 
DETO MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO17-1 
Unicum JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO19-1 
SV Twello JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
DOS Kampen 8 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Swift '64 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jan) van der Hout 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
DOS Kampen 6 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
sv Reaal Dronten 2 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC 7 
BAS 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC 6 
IJVV 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC VR1 
ZVV '56 VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Gerard L.) Harderwijk 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
sv Reaal Dronten 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wim) Weuring 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO14-2 
VVOG Harderwijk JO14-4JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO12-4JM 
Zwart Wit '63 JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO11-3 
Zeewolde JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO10-3 
ESC JO10-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO9-4JM 
Epe JO9-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO12-1 
IJVV JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO13-4 
DSV '61 JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
VSCO '61 JO11-1JM 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
SEH JO10-4 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Zwart Wit '63 JO11-2 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
IJVV JO13-1JM 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Wilsum JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
BAS JO12-2JM 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO7-2 
KHC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Urk JO10-3 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
SEH JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO7-1 
Wilsum JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO8-4 
Hatto Heim JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO9-1 
't Harde JO9-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO11-2 
IJVV JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO9-2 
Go Ahead K. JO9-2JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO8-3 
Hierden JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC MO15-1 
DOS Kampen MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Epe JO8-4 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Nunspeet JO13-2JM 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
OWIOS MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO7-1 
ZAC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
BAS JO9-2JM 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
's Heerenbroek JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:55 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
IJVV JO10-6JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
asv Dronten JO8-2 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
sv Reaal Dronten JO13-1JM 
ESC JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Hatto Heim JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO15-2 
SEH JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC JO17-2 
Zeewolde JO17-3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
DSV '61 6 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.J. (Henri) van den Bosch 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
asv Dronten 5 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
OWIOS 6 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Haarle JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jacco) te Riele 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 4 
Wilsum 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 8 
VSCO '61 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 3 
VSCO '61 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
LSV MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 1 
BAS 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
Go Ahead Kampen VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-03
ESC 5 
WVF 8 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]