JO12-4

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

JO12-4 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
02-10
SDV Barneveld MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Bertus) Bakkenes 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO12-3 
DOS Kampen JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+2 
Hulshorst 35+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+1 
't Harde 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
't Harde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
DSV '61 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
VVOG Harderwijk 35+1 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
Nunspeet 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+2 
't Harde 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+3 
BAS 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+1 
DSV '61 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
Vierhouten '82 VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
't Harde 35+1 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
ESC 35+3 
Nunspeet 35+4 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
Nunspeet 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
DSV '61 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO10-5JM 
VVOG Harderwijk JO10-7 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO11-1 
Lelystad '67 JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Denley) van Aken 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO13-2 
Batavia '90 JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO9-3 
Unicum JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO11-3 
't Harde JO11-3JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO9-1 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO10-2 
Nunspeet JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO12-4JM 
Heerde JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO10-4 
Nunspeet JO10-7JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Batavia '90 JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Lelystad '67 JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
VSCO '61 JO15-2 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
VSCO '61 JO10-1 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
DOS Kampen JO11-3 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
asv Dronten JO10-7 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
CSV'28 JO13-2 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Urk JO11-4 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Steven) Meun 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Hatto Heim JO14-1 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Emst JO9-1 
ESC JO9-4JM 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
VSCO '61 JO12-1 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO8-3 
ESC JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO13-3 
ZAC JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC MO15-2 (9-tal) 
Batavia '90 MO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO12-1 
Nunspeet JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO12-3 
IJVV JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jaimy) Neijmeijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Elspeet JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Emst JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
asv Dronten JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO14-2 
VVOG Harderwijk JO14-4JM 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO17-1 
Elspeet JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC 2 
Swift '64 2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC MO15-1 
Nunspeet MO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Nunspeet JO19-3 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Swift '64 JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
WVF 8 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 13:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Berkum MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • BERKUM Leider fluit zelf 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC JO17-2 
asv Dronten JO17-4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC 8 
DOS Kampen 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC 4 
sv Reaal Dronten 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
IJVV 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ZVV '56 VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
BAS 3 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
ESC 1 
sv Reaal Dronten 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R.R. (Ruben) van de Beld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-10
Zeewolde 7 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO10-3 
OWIOS JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO13-1 
WHC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO9-4JM 
EZC '84 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO8-2 
DOS Kampen JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO9-2 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO11-4 
Reaal Dronten JO11-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO11-2 
Swift '64 JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO8-1 
Unicum JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
VVOG Harderwijk JO13-5JM 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Batavia '90 JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Go Ahead Kampen MO15-2 (9-tal) 
ESC MO15-2 (9-tal) 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
VSCO '61 JO13-2JM 
ESC JO13-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
asv Dronten JO11-5 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Zwart Wit '63 JO8-1 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Hulshorst JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
FC Horst MO10-2 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Epe JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
SV Vaassen JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Hatto Heim JO12-3 
ESC JO12-4JM 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Lelystad '67 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Nunspeet JO10-7JM 
ESC JO10-5JM 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO8-4 
SDC Putten JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO15-1 
DSV '61 JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO12-2 
Emst JO12-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO10-1 
Lelystad '67 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC JO14-1 
WVF JO14-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Epe JO10-2JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Lelystad '67 JO12-2 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
asv Dronten JO9-7 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]