JO8

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

JO8 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
21-05
SVI, JO15-1JM 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
SEH MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
Berkum JO12-2 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-05
ESC JO12-3 
IJVV JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
't Harde 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
Kampen VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Nunspeet 35+2 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
DSV '61 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
DSV '61 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Zeewolde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO14-1 
Hatto Heim JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-3 
VVOG Harderwijk JO10-8 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-3 
't Harde JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-2 
VSCO '61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-1 
IJVV JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Wissel JO13-1JM 
ESC JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Berry) van de Grift 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Hatto Heim JO13-1JM 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Swift '64 JO9-1 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO15-1 
Hatto Heim JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-1 
Epe JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Unicum JO13-3 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
BAS JO8-2JM 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
VSCO '61 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Berkum MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.H.A. (Hans) Willemsen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Haarle JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jacco) te Riele 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 1 
Stroe 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A.C.M. (Alexander) IJsendorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 6 
Epe 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
asv Dronten 4 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • P.C.J. (Piet) Bleeker 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
Batavia '90 JO13-1 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.H. (Boyke) Salamat 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
ZAC 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-06
ESC MO17-1 
asv Dronten MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-06
OENE MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO15 selectie 
WHC JO15 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO12 selectie 
DOS Kampen JO12 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO17 selectie 
SEH JO17 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-06
ESC JO13 selectie 
Nunspeet JO13 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-06
ESC JO14 selectie 
Nunspeet JO14 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO15-1 
HTC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
SVO De Zweef/ DES MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Excelsior '31 MO15-3 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 11:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO15-1 
Blauw Wit '66 MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:05 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Quick '20 MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Marum MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
VSCO '61 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
Sparta Nijkerk MO17-2 
i
  • Aanvang
  • 14:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Urk 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Geert) Meun 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
Helpman MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
Epe MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 15:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Hardegarijp MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 15:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
UD W. MO17-2 (9-tal) 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 15:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO17-1 
OWIOS MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 16:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
HS'88 MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 16:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO20-1 
Flevo Boys MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 17:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO12 selectie 
VVOG JO12 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO15 selectie 
SDC Putten JO15 selectie 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC JO17 selectie 
ASVD JO17 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-06
ESC JO13 selectie 
Urk JO13 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-06
ESC JO19 selectie 
Olympia '28 JO19 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-06
ESC JO14 selectie 
OWIOS JO14 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]